Krmení akvarijních ryb

 

 

 

 

 

 


 • Automatické krmítko EHEIM
  Mít milé sousedy je pěkná věc. Ale opravdu chcete svěřit své akvárium během Vaší dovolené někomu, kdo se v této problematice vůbec nevyzná? Máme pro Vás lepší řešení:

  Automatické krmítko EHEIM zajistí pravidelné krmení Vašich ryb, automatický dávkovač hnojiva EHEIM dodá Vašim rostlinám vše, co potřebují, a vnější a vnitřní filtry EHEIM osazené správnými filtračními médii se postarají o dlouhodobě průzračnou a zdravou vodu pro Vaše ryby.

  Můžete si tak v klidu vychutnávat nejkrásnější týdny roku. Doma je vše v pořádku. Samozřejmě existují i další problémy, jako je např. zalévání květin, ovšem to už je jiná otázka.

  Kompaktní automatické krmítko EHEIM je poháněno bateriemi, které jsou součástí balení. Aktivně ventilovaný zásobník na krmivo se postará o to, aby krmivo zůstalo suché až do poslední vločky. Pomocí srozumitelného programovaní určíte, kdy obyvatele Vašeho akvária „pozvete ke stolu“. Programování umožňuje také uvolnění dvojité dávky krmiva. Jednoduchým stiskem tlačítka lze kdykoliv dopřát rybám „svačinu“. Varovný systém Vás v pravý čas informuje, pokud začnou docházet baterie. Objem krmítka je cca 100 ml.

  Novinka: tlačítka jsou nyní chráněna před vystřikující vodou.

  Novinka: včetně držáku pro nezakrytá akvária a terária. Vhodné také pro nanoakvária.

  Automatické krmítko TWIN
  Nové automatické krmítko od EHEIMu

  -   2 oddělené zásobníky na granulované krmivo, tyčinky, pelety, vločky, každý zásobník lze naprogramovat individuálně

  -      Objem: 2x80 ml

  -     Lze krmit paralelně 2 druhy krmení, výhoda spočívá v perfektním pokrytí všech obyvatel akvária ve všech jeho zónách

  -       Zásobník je ventilován

  -       Funkce náhodného krmení pro simulaci přírodních podmínek

  -       Velký displej

  -       Včetně baterií


 •  

  Jak pečovat o akvárium v období dovolené?

  Informace jak správně pečovat o akvárium v období dovolené, naleznete na našich internetových stránkách www.macenauer.cz v sekci Magazín, Technika.